TARİHÇEMİZ-ESERLERİMİZ-HEDEFLERİMİZ

2010 yılında Kara Kutu Fasikülleri olarak çıktığımız yolda ilk hedefimiz sınava hazırlanan adaylara faydalı olmak ve hedefe en kısa yoldan hedefe ulaştırmak olmuştur.

2011 yılında KPSS, DGS, ALES hazırlık fasiküllerini çıkarttık.

2012 yılında öğrenci ve öğretmenlerimizden gelen yoğun talep üzerine fasiküllerimizi kitaplaştırdık.

2013 yılında kitap çeşitlerimizi artırmaya başladık.

2014 yılına geldiğimizde Akademik sınavlardaki kaliteli yayınlarımızın üniversite giriş sınavlarıyla ilgili versiyonlarını da çıkartmamız hakkında yoğun bir talep aldığımız için yeni kitapların tanıtım versiyonlarını çıkarttık.

2015 yılına geldiğimizde Üniversite Giriş Sınavlarıyla ilgili kitapları çıkartmaya başladık ve bu kategoride de başarımızı ispatladık.

2016 yılında KPSS Eğitim Bilimleri ve ÖABT ile Kara Kutu Kitapları ve özgün sorulardan oluşan dokümanlar çıkartmaya başladık.

2016 yılında Liselere giriş sınavlarıyla ilgili doküman hazırlama doğrultusunda ciddi talepler aldığımız için yeni kitapların tanıtım versiyonlarını çıkarttık.

2017 yılında bu alanda da kitap çıkarmaya başladık.

2018 yılında ortaokul ile ilgili Kara Kara Kutu kitapları ve özgün sorulardan oluşan dokümanlar hazırladık.

2018 İlkokul, Ortaokul, LGS, YKS (TYT-AYT), KPSS, DGS, ALES, ÖABT, KPSS-A GRUBU ile ilgili şuan 180 civarında eser meydana getirdik.

2019 yılında KPSS, DGS, TYT, AYT, LGS ve 5, 6, 7, 9, 10, 11. sınıflar için toplamda 77 adet KURUMSAL DENEME çıkarttık.

2020 yılında 300'den fazla eserimizi sizlerle buluşturduk. 2020 yılında KPSS LİSANS, KPSS ÖN LİSANS-ORTAÖĞRETİM, EĞİTİM BİLİMLERİ, ÖABT, ALES, DGS, TYT, AYT, LGS ve 5, 6, 7, 9, 10, 11. sınıflar için toplamda 111 adet KURUMSAL DENEME çıkarttık.

2020 yılında Ortaokul, Lise, KPSS, DGS, ALES, ÖABT, KPSS-A Grubu dokümanları hazırladık.

2020 yılında yine dijital platforma geçerek sizlere hizmet vermeye başladık.

2021 yılında tüm kitaplarımızı dijital çözümlü hale getirdik.

2021 yılında Ortaokul, LGS, YKS (TYT-AYT), KPSS, DGS, ALES, ÖABT sınavlarında ürün çeşitliliğimizi arttırdık.

2022 yılı hedefimiz Dijital yayıncılık adına dünya eğitim sistemlerini araştırarak Türkiye eğitimine daha fazla katkı sağlayacak çalışmalarımız devam etmektedir.

2023 yılı hedefimiz ilköğretimden zirveye tüm kademe ve sınıflarda ürün çıkartmaktır.

2023 yılı hedefimiz eğitimin birçok sektöründe alnında zirve olmak hedefindeyiz.

EĞİTİM SEKTÖRÜNDE HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Kendi sektöründe lider firmalardan biri olan İnformal Yayınları insan ve eğitim odaklı çalışmanın takım ruhunun ortaya çıkarttığı sinerjinin ve kullanıcı memnuniyetinin öneminin ilk kurulduğu günden bu yana farkında olarak bugünlere gelmiştir. Sektörde uyandırdığı güvenilir bir takım arkadaşı ruhu onun her zaman tercih sebebi olmasını sağlamıştır. Buna ek olarak sektöre kazandırdığı yenilikçi bakış açısı ve sunduğu çözüm odaklı hizmetler İnformal Yayınları sektördeki, güvenilir ve sağlam yerini korumasına sebep olmuştur.

Profesyonel ekibinin, kurumsal altyapısının, sunduğu teknolojik çözümlerinin ve geleceğe yönelik gerçekçi hedeflerinin yanı sıra satış öncesinde ve sonrasında sunduğu eksiksiz hizmetler ile müşterilerin güvendiği ilk tercih olmak.


- Nitelikli iş gücü oluşturmak
- Kullanıcı memnuniyetini ilke edinmek
- Yeniliklere uyum sağlayabilmek
- Hizmeti zamanında sunmak en önemli hedeflerimizden biridir. Bunu düzenli bir şekilde yapmaktayız.
Amacımız;
Kendi sektöründe verdiği hizmetlerde farklılık oluşturmak, daha da önemlisi eğitim sektöründe ilkeli ve insani duruşumuzla sektörünün kalıcıları ve vazgeçilmezleri arasında olmak.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.